O nás

necpaly

Kto sme, čo robíme a hlavne prečo?

V ideálnom svete by to znelo ako z rozprávky, kde bolo tam bolo, za siedmymi horami, kde sa voda sypala a piesok lial... no ako iste všetci viete, nežijeme v rozprávke a o ideálnom svete si môžeme nechať len snívať.

My sme si splnili iný sen a postavili chalúpku (nie z perníka) a keďže sme milovníkmi zvierat, tak miesto pravidla „postav dom, zasaď strom“ sme sa riadili heslom „postav dom, a zaobstaraj psíka“. A aby mu nebolo smutno, tak rovno dvoch, veď sa predsa budú kamošiť. A k týmto kamošom neskôr pribudla ďalšia kamoška, francúzsky buldoček Evita.

U nás sú viac než len domácimi miláčikmi, sú súčasťou rodiny a ako po svadbe – záväzokom, ktorý platí v dobrom i v zlom, v zdraví i chorobe až kým... klop, klop, klop, nech im len to zdravie slúži!

Asi vás neprekvapí, že taký psík nevie rozprávať, preto sme sa vždy snažili im venovať maximum pozornosti a sledovať ich reakcie, či už išlo o žrádlo, maškrtky, hračky či zdravie, a vyčítať v ich tváričke okrem toho, že sú vždy hladný, aj ich náladu, spokojnosť, či dokonca názor, pretože každý pes má svoj charakter a každý je jedinečný.

Po dôkladnom zvažovaní, štúdiu, a konzultácii s inými chovateľmi sme sa rozhodli založiť vlastnú chovnú stanicu a úspešne máme za sebou druhý vrh krásnych buldočkov, ktorí pre nás boli viac deťmi ako šteniatkami. Áno, vstávali sme k nim keď v noci „plakali“ a zbierali smrdľavé hovienka aj keď sme boli unavení. A s každým, kto má z nášho chovu šteniatko, sa snažíme ostať v kontakte.

U nás žiadny psík nespí na daždi, netlačí sa s bratmi v malej voliére a nepapá iba granule. A tak sme sa rozhodli o naše skúsenosti podeliť. Ceste, na ktorú sme sa vydali veríme a dúfame, že naše rozhodnutie podporíte svojim nákupom i spokojnosťou.

Produkty ktoré ponúkame máme odskúšané, ale každý psík je jedinečný a preto nám záleží aj na vašom názore a budeme vďačný za spätnú väzbu či prípadné návrhy na zlepšenie.

Pac a pusu,

prepapulky.sk