Články

Vitamín B pre psov

Vitamín B pre psov

Čo je vitamín B? Vitamín B je skupina vitamínov rozpustných vo vode, ktoré sú nevyhnutné pre normálne fungovanie tela u ľudí aj zvierat. Je nevyhnutný pre zdravú kožu, srsť a  správne fungovanie imunitného systému a zdravé metabolické procesy. Vitamíny B-komplex, vrátane B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 a B12, sú všetky potrebné pre optimálne zdravie. Vitamín B pre psov je veľmi dôležitý pre správne fungovanie ich tela.

Výhody a nevýhody kŕmenia granulami

Výhody a nevýhody kŕmenia granulami

V dnešnej dobe, keď nám naši štvornohí priatelia poskytujú toľko radosti a spoločnosti, je dôležité vedieť, ako pre nich najlepšie postarať. Jedným z hlavných aspektov tejto starostlivosti je výber najvhodnejšieho krmiva, a v tomto príspevku sa zameriame na granule.

Ako udržať granule pre psov čerstvé a chutné: Skladovacie tipy

Ako udržať granule pre psov čerstvé a chutné: Skladovacie tipy

Milí priatelia a milovníci štvornohých členov vašich rodín. Tu je téma, ktorá môže na prvý pohľad pôsobiť nevýznamne, ale v skutočnosti hrá kľúčovú úlohu v zdraví a spokojnosti našich psíkov. Reč je o granulách pre psov a ich čerstvosti. Je dôležité si uvedomiť, že kvalita granúl je rovnako dôležitá ako kvalita jedla, ktoré konzumujeme my, ľudia.

Lahodné recepty s konopným proteínom

Lahodné recepty s konopným proteínom

Konopný proteín je jedným z najlepších zdrojov rastlinných bielkovín. Mnoho ľudí si bielkoviny spája s cvičením, takže si myslí, že sú vhodné iba pre športovcov. Ale nie je tomu tak! Konopný proteín je možné použiť ako prírodný doplnok vitamínov, minerálov a aminokyselín a tiež na detoxikáciu. Dokonalé využitie nájde aj v kuchyni, o ktorej si dnes povieme.

Konopný verzus srvátkový proteín

Konopný verzus srvátkový proteín

Srvátka je dnes najpopulárnejším proteínovým doplnkom stravy. Ale je tak dobrá, ako si myslíte? V článku nájdete porovnanie konopného proteínu so srvátkovým a otázku si môžete ľahko zodpovedať sami.

Účinky konopného proteínu

Účinky konopného proteínu

Vyskúšali ste už veľa rôznych proteínov, ale vždy ich negatívne účinky prevážili nad tými kladnými? Vyskúšajte konopný proteín, skamarátite sa na prvé stretnutie! Prezradíme Vám o účinkoch konopného proteínu . Je totiž nevyhnutným a dôležitým doplnkom športového tréningu, najmä pokiaľ chcete svoju výkonnosť významne zvýšiť a samozrejme zostať zdraví.

Obilniny v potrave

Obilniny v potrave

Má pes prijímať stravu ako vlk?
Škodia obilniny psíkom?

Kategórie