Konopná masť malá

Dobrá cena

Konopná masť v menšom balení s výťažkom nechtíka lekárskeho na problémy s pokožkou.

Detailné informácie
3,40 €
ks

Detailný popis produktu

Univerzálna konopná masť s výťažkom nechtíka lekárskeho. Základ masti tvorí lanolín, bambucké maslo a včelí vosk. Neobsahuje vazelínu, premasťuje a regeneruje. Konopná masť napomáha pri riešení kožných problémov, podporuje prirodzenú obnovu kože, pôsobí prospešne na drobné povrchové poranenia aj na podlomy.


Konopná masť napomáhá pri riešení kožných problémov u zvierat, podporuje prirozenú obnovu kože, pôsobí prospešne na drobné povrchové poranenia. Hojí jazvy a menšie poranenia, je vhodná na rozškrabanú pokožku a často sa používá na labky (najmä v zime a sychravej jeseni). Pokožku zvláčňuje, snižuje svrbenie a obnovuje jej elasticitu.

Zloženie: Lanolín, Cannabis Sativa SEED Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Helianthus Annuus Seed Oil,Cetearyl Alcohol, Cera Alba, Glycine Soja Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Upozornenie: Určené len na veterinárne účely pre zvieratá (psy, mačky, kone). Len na vonkajšie použitie. Neaplikujte na sliznicu v okolí očí. Prípravok nie je určený pre zvieratá určené pre produkciu potravín!

Objem: 12 ml

Doplnkové parametre

Máte nejakú otázku k tomuto produktu? Napíšte nám a mi vám v krátkom čase odpovieme na mail.