PUREPure je nový druh krmiva pre vašich miláčikov, založený na prírodných surovinách a holistickej - celostnej starostlivosti, aby poskytli komplexnú starostlivosť o blaho domácich zvierat od útleho veku až do konca života.

Starostlivosť o šťastných, hravých miláčikov plných života, začína zvnútra. Pure ponúka čerstvé mäso a najlepšie prírodné prísady, ktoré poskytujú vysokú biologickú hodnotu a spolu s vitamínmi, minerálmi, antioxidantmi tvoria krmivo vhodné pre potreby domácich zvierat v každej fáze ich života.


HolistickéBez obilnín
PURE Grain Free Adult 12 kg

59,80 € / ks
Špičkové holistické kompletné krmivo pre psov vyrobené bez obilnín. Vhodné pre dospelých psov všetkých plemien od veku 12 mesiacov. Určené pre psov s intoleranciou alebo alergiou na obilniny. Obsahuje optimálnu hladinu vlákniny a prebiotiká. Kura a zemiak. Balenie 12 kg.
HolistickéBez obilnín
PURE Grain Free Adult 2 kg

17,60 € / ks
Špičkové holistické kompletné krmivo pre psov vyrobené bez obilnín. Vhodné pre dospelých psov všetkých plemien od veku 12 mesiacov. Určené pre psov s intoleranciou alebo alergiou na obilniny. Obsahuje optimálnu hladinu vlákniny a prebiotiká. Kura a zemiak. Balenie 2 kg.
Pre šteňatáHolistické
PURE Adventure Puppy 12 kg

56,40 € / ks
Špičkové holistické kompletné krmivo vhodné pre šteňatá a tehotné aj dojčiace matky pre ideálny rast a vývoj. Kura a ryža. Balenie 12 kg.
Pre šteňatáHolistické
PURE Adventure Puppy 2 kg

17,20 € / ks
Špičkové holistické kompletné krmivo vhodné pre šteňatá a tehotné aj dojčiace matky pre ideálny rast a vývoj. Kura a ryža. Balenie 2 kg.
Pre veľkých psovHolistickéBez pšenice
Pure Oceanic Adult 12 kg

59,20 € / ks
Holistické krmivo vhodné pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým žalúdkom alebo a sklonom k poruchám trávenia. Losos a zemiak. Balenie 12 kg.
HolistickéBez pšenice
Pure Oceanic Adult 2 kg

17,20 € / ks
Holistické krmivo vhodné pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým žalúdkom alebo a sklonom k poruchám trávenia. Losos a zemiak. Balenie 2 kg.
Pre veľkých psovHolistické
Pure Farmer Adult 12 kg

59,20 € / ks
Kvalitné holistické krmivo ideálne pre psov stredných a veľkých plemien od 12 mesiacov do 10 rokov. Jahňa a ryža. Balenie 12 kg.
Holistické
Pure Farmer Adult 2 kg

16,80 € / ks
Kvalitné holistické krmivo ideálne pre psov stredných a veľkých plemien od 12 mesiacov do 10 rokov. Jahňa a ryža. Balenie 2 kg.
Pre menších psovHolistické
Pure Cute Mini 2 kg

17,60 € / ks
Špeciálne navrhnuté pre psov malých plemien so šťavnatým čerstvo pripraveným lososom. Losos a hrach. Balenie 2 kg.
Pre menších psovHolistické
Pure Brave Mini 2 kg

16,20 € / ks
Kompletné krmivo vysokej kvality vhodné pre dospelých psov malých plemien (1-10 kg) od 10 mesiacov do 8 rokov. Kura a ryža. Balenie 2 kg.
Pre šteňatáPre veľkých psovHolistické
Pure Adventure Puppy Large 12 kg

55,80 € / ks
Vysokokvalitné krmivo špeciálne navrhnuté pre šteniatka veľkých plemien. Kura a ryža. Balenie 12 kg.
HolistickéBez obilnín
Pure Grain Free Oceanic 12 kg

65,80 € / ks
Pre psov citlivých na stravu sú tieto granuly skvelou voľbou, pretože neobsahujú obilniny a zrojom bielkovín je ryba. Losos a zemiaky. Balenie 12 kg.
HolistickéBez obilnín
Pure Grain Free Oceanic 2 kg

19,20 € / ks
Pre psov citlivých na stravu sú tieto granuly skvelou voľbou, pretože neobsahujú obilniny a zrojom bielkovín je ryba. Losos a zemiaky. Balenie 2 kg.
Pre starších psovHolistické
Pure Light 12 kg

52,80 € / ks
Kvalitné holistické granule pre starostlivosť o vašich verných spoločníkov v ich zlatých rokoch! Kura a ryža. Balenie 12 kg.
Pre starších psovHolistické
Pure Light 2 kg

16,80 € / ks
Kvalitné holistické granule pre starostlivosť o vašich verných spoločníkov v ich zlatých rokoch! Kura a ryža. Balenie 2 kg.