Konopný gainer

Prémiová kvalita

Vysoko kvalitný rastlinný proteínový nápoj so sacharidmi, vytvorený primárne pre športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom – na regeneráciu, výživu a budovanie svalov. Ochrana šliach a väzov. Detoxikácia a zlepšenie trávenia.

Detailné informácie
5,90 €
ks

Detailný popis produktu

Konopný gainer

Konopný proteín je 50 % vysoko kvalitná rastlinná bielkovina, ktorá vyniká veľmi vysokými nutričnými hodnotami. Teraz v novom zložení ideálnom pre športovcov.
Konopný proteín je v porovnaní s inými rastlinnými proteín jedinečný tým, že obsahuje všetkých 23 aminokyselín vyskytujúcich sa v prírode, vrátane 8 esenciálnych, ktoré sú pre telo nevyhnutné a dodávajú sa iba stravou. Okrem toho má perfektnú rovnováhu všetkých nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9. Kyseliny  ako kyselina linolová a kyselina linolénová sú potrebné na výmenu elektrických impulzov v tkanivách. 

  • Konopný proteín sa získava rozdrvením konopných semienok rastlín cannabis sativa. Konope je skvelým zdrojom rastlinných proteínov vysokej kvality, čo ocenia najmä vegáni, športovci a tiež ľudia venujúci sa silovým športom. Proteíny telo spotrebuje, neukladá, preto je potrebné aby boli do tela pravidelne doplnené stravou. Pri jeho výrobe proteínu vzniknú aj konopné pokrutiny - čo je výborné krmivo pre zvieratá.
  • Obsahuje množstvo vlákniny a vytvára v tele zásadité prostredie. Kladne vplýva na hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Je výborným zdrojom vitamínov A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Podstatný je aj vysoký podiel antioxidantov, vápnika, horčíka, zinku a železa.

Jačmeň dodáva telu energiu, silu a odolnosť. Už v časoch starovekého Rímu jačmeň tvoril hlavnú zložku potravy. Gladiátori ho užívali denne, vďaka čomu mali zvýšenú silu a postupne sa stávali neporaziteľnými.

Zameranie: Svalový objem a rozvoj sily, regenerácia, detoxikácia, výživa, diéta, podpora imunity.

Spôsob použitia: Rozmixujte či premiešajte vo vlažnej vode alebo mlieku. Vhodné do koktailov, kaší, vločiek...

Odporúčanie: Podať najlepšie ráno na raňajky a po cvičení, ale je vhodný aj ako výživné občerstvenie počas dňa. Výživovými hodnotami zvládne plne nahradiť aj hlavné jedlo.

Pre zachovanie nutričných látok nespracovávajte pri teplote viac než 40 °C. Obsahuje lepok!

Zloženie: konopný proteín (edestin 30%, albumín 20%), ryžové sušené mlieko, jačmenný slad.

Nutričné hodnoty na 100 g:

Energia 1750 kJ / 363 kcal

Bielkoviny 25 g
Tuky 12 g
z toho nenasýtené mastné kyseliny 4 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 7 g
Sacharidy 33 g, z toho cukor 22 g
Vláknina: 20 g
Soľ: 0 g

Doplnkové parametre

Máte nejakú otázku k tomuto produktu? Napíšte nám a mi vám v krátkom čase odpovieme na mail.